usługi elektryczne gdańsk

Pogotowie elektryczne Gdynia, Gdańsk

Nasza firma El-instal działa jako pogotowie elektryczne, oferując szybkie usługi elektryczne – Gdańsk oraz Gdynia to miasta, na terenie których jesteśmy w stanie przyjechać do Państwa błyskawicznie, aby wykonać diagnozę i naprawę na miejscu.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, klientów indywidualnych, zarządców i administratorów budynków. Obecnie zajmujemy się obsługą przeszło 700 mieszkań wspólnot mieszkaniowych, dla których prowadzimy usługi eksploatacyjne, również mamy podpisane stałe umowy konserwacyjne i pogotowia elektrycznego z wieloma przedsiębiorstwami działającymi w Trójmieście. Naszym klientom zapewniamy zawsze dogodne warunki współpracy z gwarancją atrakcyjnych cen. Przyjmujemy również zlecenia jednorazowe, gdy pojawiają się usterki – będziemy na miejscu tak szybko, jak to możliwe.

Jeżeli potrzebna jest szybka pomoc, pogotowie elektryczne El-instal jest zawsze do usług – zapraszamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu 0 507 169 589, aby zlecić naprawę lub umówić się na podpisanie umowy konserwacyjnej.