pomiary elektryczne gdańsk

Badania instalacji i pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne Sopot, Gdynia, Gdańsk


Zarówno instalacje, jak i urządzenia elektryczne powinny być systematycznie poddawane badaniom w celu sprawdzenia ich bezpieczeństwa i niezawodności oraz dla przedłużenia ich okresu eksploatacji. Również przed oddaniem do użytku dowolnego budynku wymagane są badania instalacji elektrycznej. Sopot, Gdynia, Gdańsk czy dowolne inne miasto – wszędzie jest to konieczne ze względów prawnych oraz w ramach zapewnienia bezpiecznego użytkowania obiektu.

Wszelkie pomiary elektryczne w Gdyni, całym Trójmieście oraz wszelkich innych miejscach, powinny być przeprowadzane przez fachowców. W przeciwnym wypadku trudno byłoby zaufać wynikom pomiarów. Poza tym niezbędna wiedza i doświadczenie są kluczowe ze względów bezpieczeństwa. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, zrzeszającej wysoko wykwalifikowanych specjalistów.


Badania instalacji elektrycznej Sopot z wykorzystaniem niezawodnych narzędzi


W El-instal Jacek Uznański, oferujemy badania instalacji elektrycznych z wykorzystaniem zaawansowanych kalibrowanych przyrządów pomiarowych marki SONEL. Jest to renomowany polski producent, działający w branży energetycznej już od przeszło 30 lat. Narzędzia marki SONEL regularnie otrzymują wyróżnienia na międzynarodowych targach oraz są zgodne z najbardziej restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa i efektywności. Wykonując pomiary elektryczne w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie, korzystamy z narzędzi SONEL, ponieważ daje nam to gwarancję sprawnego i bezpiecznego wykonania trafnych pomiarów.

Wszystkie przeprowadzone przez nas pomiary elektryczne w Sopocie i innych miastach kończą się przygotowaniem odpowiedniego protokołu. Posiada on wartość informacją, może także posłużyć jako dokument będący urzędowym zaświadczeniem sprawności instalacji elektrycznej. Na podstawie protokołu możliwe jest m.in. wydanie zgody o oddaniu do użytku mieszkania.


Pomiary elektryczne Gdynia, Gdańsk, Sopot dla wszystkich instalacji


Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do administratorów nieruchomości oraz do zarządów wspólnot mieszkaniowych, ponadto do przedsiębiorstw dysponujących własnymi lokalami lub obiektami, a także do osób prywatnych, które starają się o uzyskanie odbioru mieszkania lub domu. Zarówno dla Klientów instytucjonalnych, jak i prywatnych, wykonujemy wstępne badania instalacji elektrycznej w Sopocie i w całej reszcie Trójmiasta. Jednak nasza oferta to również okresowe pomiary elektryczne Sopot, Gdynia, Gdańsk. Realizujemy jendorazowe zlecenia, jak również jestesmy gotowi nawiązać stałą współpracę. W tym drugim przypadku oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie kontrolowania sprawności układów elektrycznych. W razie pojawienia się niepokojących wyników pomiarów, jesteśmy w stanie pomóc dzięki doświadczeniu w naprawie usterek prostych instalacji elektrycznych oraz złożonych sieci energetycznych.

Jeżeli potrzebne są Państwu profesjonalne pomiary elektryczne, Gdańsk i Gdynia stanowią główny obszar, na którym mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia się na wykonanie usługi w dogodnym dla Państwa terminie.