pomiary elektryczne gdańsk

Badania instalacji i pomiary elektryczne

Zarówno instalacje, jak i również urządzenia elektryczne powinny być systematycznie poddawane badaniom w celu sprawdzenia ich bezpieczeństwa i niezawodności oraz dla przedłużenia ich okresu eksploatacji. Również badania realizowane są przed przekazaniem instalacji do użytkowania.

W El-instal oferujemy badania instalacji elektrycznych z wykorzystaniem zaawansowanych kalibrowanych przyrządów pomiarowych marki SONEL. Wszystkie przeprowadzone przez nas pomiary są zakończone przygotowaniem odpowiedniego protokołu.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do administratorów nieruchomości oraz do zarządów wspólnot mieszkaniowych, ponadto do przedsiębiorstw dysponujących własnymi lokalami lub obiektami, a także do osób prywatnych, które starają się o uzyskanie odbioru mieszkania lub domu.

Jeżeli potrzebne są profesjonalne pomiary elektryczne, Gdańsk i Gdynia to główny obszar, na którym jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia się na dokonanie usługi w dogodnym dla Państwa terminie.